zaklady yoyovani   yoyo udrzba   zacatecnicke triky   1A pokrocili   1A experti   1A slusny   2A loopovani   3A triky   4A offstring   5A freehand   spin top káčování

 

 

JAK SI VYBRAT YOYO

Výběr yoya je velmi důležitý a jelikož dnes existují stovky yoyí, tak jsme dali dohromady několik rad, jak si správné yoyo vybrat.

První věcí, kterou musíte vzít v potaz při výběru yoya, je vaše úroveň a zkušenosti s yoyováním. Pokud s yoyem úplně začínáte, nebo jste si yoyo chvilku zkoušeli u kámaráda, tak vámi vybrané yoyo musí být z kategorie začátečníckých yoyí. Ty se vyznačují tím, že se vrací na trhnutí (responzivní). Na našem eshopu máme výběr takovýchto začátečnických yoyí dostatečně široký. Všechna yoya v této kategorii jsou kvalitní a s každým zvládnete začátky yoyování úplně bez problémů.

Na úplný začátek rozhodně nedoporučujeme druhou kategorii yoyí, tedy yoya nevracející se na trhnutí (neresponsivní). Tyto yoya se vracejí přes trick BIND a k yoyování s nimi je potřeba už něco umět.

Rozhodně u yoya neplatí čím dražší, tím lepší. Yoyování je o tom, co umíte vy, ne o tom, jak drahé yoyo k tomu použijete. Pokročilá yoya mají různé vlastnosti a každý yoyer má rád něco jiného. Někomu sedne více yoyo, které je těžší a malé, zatímco druhému yoyo široké a lehké. Proto také nelze říci, které yoyo je nejlepší. Nejlepší je si totiž yoyo vyzkoušet, ať už třeba u kamaráda, nebo i u nás v kamenné prodejně, a podle toho si vybrat to, které vám sedne nejvíce.

Pokud potřebujete poradit s výběrem yoya, neváhejte se na nás obrátit osobně v naší kamenné prodejně, telefonicky, přes email nebo přes náš Facebook a my vám rádi poradíme!
 
DALŠÍ V KATEGORII ZÁKLADY YOYOVÁNÍ